Cinsel Organlarını Yemek İçin Ayı Öldüren Şahsın Savunması Şok Etti!

Hindistan'da, 6 yıldır ayıları cinsel organlarını yemek için öldüren adam yakalandı.

Cinsel Organlarını Yemek İçin Ayı Öldüren Şahsın Savunması Şok Etti!

Hindistan'da, 6 yıldır ayıları cinsel organlarını yemek için öldüren adam yakalandı. Yetkililer, farklı isimler kullanarak saklandığı anlaşılan Yarlen adlı şahsın hayvan cinsel organı yediğinde libidonun arttığına inanan bir kabileye mensup olduğunu açıkladı.

Madhya Pradesh Orman Departmanı, Yarlen'i yakalamak için 2013 yılında özel bir birim kurdu. 6 yıl sonra yakalanan Yarlen'in polise bir çok ayı ve kaplan öldürdüğünü itiraf ettiğini yazdı.

Bir yetkili, ayıların safra kesesinin özel güçleri olduğuna inanan bazı Hindistanlı iş adamları içinde Yarlen'in bu hayvanları öldürdüğünü ifade etti.

Yarlen'in üyesi olduğu belirtilen Pardhi-Behelia kabilesi, Madhya Pradesh ormanlarında avlanarak yaşıyor. Bu kabile ayı penisinin afrodizyak etkisi olduğuna ve cinsel gücü artırdığına inanıyor.

Hindistan'da vahşi hayvanların avlanması yasak. Yarlen'in ülkedeki yasa dışı kaplan avlanması ve ticareti şebekesinde önemli bir yeri olduğu da düşünülüyor. Hindistan dünya kaplan nüfusunun yüzde 75'inden fazlasına ev sahipliği yapıyor.

Gaziantep Haber

Haber27

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2