3 Yıldır Kayıp Olan Mehmet Albay'ın Katilleri Cinayeti İtiraf Etti

Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Ergül ve Cahit Ergül kardeşler hakkında canlı yayında son dakika gelişmesi yaşandı. Mehmet Muharrem Elbay kaybında şüpheli olarak gözaltına alınan Zeynep Ergül ve Cahit Ergül, Elbay'ı götürdükleri bağ evinde öldürdüklerini itiraf ettiler. İki kardeş tutuklanarak savcılığa sevk edildi.

3 Yıldır Kayıp Olan Mehmet Albay'ın Katilleri Cinayeti İtiraf Etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kızını aramaya gelen Zeynep Ergül'ün çevresine yaptığı açıklamalarla kayıp Muharrem Elbay olayını tekrar gündeme getirirken, Elbay'ın kayıptan çok öldürüldüğü düşünülüyordu. Olayın en büyük iki zanlısı  Zeynep ve Cahit Ergül'ün canlı yayında itiraf ettiği kuyunun yerinin gösterirken ve yıllar önce sahte senet itirafı programa damga vurdu.

Gaziantep'te yaklaşık 3 yıldır kayıp olan Mehmet Muharrem Elbay'ın öldürülüp kuyuya atıldığı yönünde iddialarda bulunduğu Zeynep Ergül, geçen hafta canlı yayında Jandarma ekiplerince ifadesi alınmak üzere götürüldü ve ifadesini yine değiştirmedi.

Abisi Cahit Ergül'ün eski kocası Ercan'ı da bıçakladığını ifade eden Zeynep Ergül çevresine "Evimin yanındaki kuyuya eve su çekmek için kuyu açtık. Ancak orada su çıkmadı. Ben, eşim ve Cahit, Mehmet'in ölüsünü kuyuya attık. Üzerine de asit döktük arasalar da bulamazlar" dediği ileri sürüldü. Ergül daha sonra Elbay'ın kuyuya atıldı iddiasını ise yalanlayarak, "Ben öyle bir şey bilmiyorum" diye konuştu.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİLER

Canlı yayında Mehmet Elbay'ı öldürüp cesedinin asitle yok edilmesi itirafıyla şüpheleri üzerine çeken Zeynep ve Cahit kardeşler, Gaziantep Cinayet Büro ekiplerince gözaltına alındı. Şüpheli kardeşler bugün gelen son dakika haberine göre gözaltında cinayeti itiraf ettiler.

Gaziantep Haber

Haber27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2