Elektronik Eşya Çalan 5 Hırsız Yakalandı

Gaziantep'te girdikleri iş yerlerinden televizyon ve elektronik malzeme çalan 3'ü küçük yaşta 5 zanlı, polis tarafından yakalandı

Elektronik Eşya Çalan 5 Hırsız Yakalandı

Gaziantep'te girdikleri iş yerlerinden televizyon ve elektronik malzeme çalan 3'ü küçük yaşta 5 zanlı, polis tarafından yakalandı. Şahısların bir restorandan yaptığı hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Kentte farklı tarihlerde iş yerlerinden televizyon ve bilgisayar gibi elektronik eşyaların çalındığı ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti.  Son olarak İbrahimli Mahallesi'ndeki bir restoranda hırsızlık olayı meydana geldi. Bazı elektronik malzemeleri ve televizyon çalan şüpheliler güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
Kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri şüphelilerin M.E.K. ve Y.P. ile yaşları küçük 3 şahıs olduğunu tespit etti. Ekiplerin düzenledikleri operasyon ile 5 kişi gözaltına alındı.
Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler M.E.K. ve Y.P. adliyeye sevk edildi. Küçük yaştaki şüpheliler ise Çocuk Polisi'ne teslim edildi.

Gaziantep Haberleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2