Kocası Tarafından Darp Edilen Kadın: "Kocamı Çok Seviyorum"

Gaziantep'te sokak ortasında küçük kızının gözleri önünde eşinden dayak yiyen Büşra Ç. kocası hakkındaki şikayetini geri aldı. "Kocamı çok seviyorum" diyen kadın evine geri döndü.

Kocası Tarafından Darp Edilen Kadın: "Kocamı Çok Seviyorum"

Gaziantep'te Şehitkamil ilçesine bağlı 8 Şubat Mahallesi'nde yaşanan olayda Büşra Ç. sokak ortasında kocası tarafından darp edilmiş, cep telefonu ile görüntülenen olayın ardından İstanbul'daki ailesinin yanına gitmişti. Olay sonrasında  eşi E.Ç gözaltına alınarak, tutuklanmıştı.

Kocasının tutuklanmasının ardından Büşra Ç. günlerdir uzak kaldığı çocuklarını almak için otobüsle Gaziantep'e geldi. Otogarda polis ekipleri tarafından karşılanan Büşra Ç. daha sonra Merveşehir Polis Merkezi'ne götürüldü. Büşra Ç. burada bekletilirken, polis ekipleri çocukları almak üzere E.Ç'nin evine gitti. Çocuklar burada babaannesi, amcası ve babasının akrabaları ile sarılıp, vedalaştı. Polis otosuna bindirilen 3 çocuk Merveşehir Polis Merkezi'ne getirildi. Günler sonra tekrar çocuklarını gören Büşra Ç. onlarla hasret giderdi. Çocuklarla birlikte gelen babaanne ve amca ile görüşen kadın kocasının ailesinin çabası ile karar değiştirdi.

Kocasından şikayetçi olmadığı yönünde dilekçe veren Büşra Ç. kocasının evinde kalma kararı aldı. Tekrar polis tarafından ifadesi alınan Büşra Ç. İstanbul'a dönmek istemediğini, kocasını çok sevdiğini ve çocukları ile birlikte kocasının evinde kalmak istediğini söylemesi üzerine kocasının ailesi ile görüştü.Gaziantep Adliyesi'ne giderek kocasının serbest bırakılması ve ziyaret için müracaatta bulunacağı belirtilen Büşra Ç.'nin yarın da kocasını cezaevinde ziyaret edeceği belirlendi.

Gaziantep Haber

Haber27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2