Mahmud Tekin, Serkan Gündüz'den İl Temsilciliğini Devraldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gaziantep Temsilciliğinin 3. Olağan Genel Kurulu'nda göreve seçilen Mahmud Tekin, il temsilciliğini Serkan Gündüz'den devraldı.

Mahmud Tekin,  Serkan Gündüz'den İl Temsilciliğini Devraldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gaziantep Temsilciliğinin 3. Olağan Genel Kurulu'nda göreve seçilen Mahmud Tekin, il temsilciliğini Serkan Gündüz'den devraldı.

Genel kurul TÜGVA Şehristani Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Konferans Salonunda yapıldı. TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Faruk Duruş, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Berk ile çok sayıda davetlinin katıldığı kongrede, temsilciliğin faaliyet ve çalışmaları hakkında brifing verildi.

Göreve seçilen Mahmut Tekin, yeni dönemde yapacağı faaliyet ve projelerin sunumunu gerçekleştirdi.

Tekin, konuşmasında, yeni dönemde Gaziantep'in gençlerine daha çok dokunacaklarını ifade etti.

Gençlerin ruhsal, kişisel gelişimine destek ve manevi dünyalarına daha çok dokunarak toplumsal değerleri daha ileriye taşıyacaklarını söyleyen Mahmut Tekin,
"İlimizdeki ortaokul ve liselerde gençlerimizin geleceğine yön verecek etkinlik ve programlar yapacağız. Üniversitemiz ile yapacağımız ortak programlar ile TÜGVA'yı gençliğimiz için cazibe merkezi haline getireceğiz. Çalışan gençliğin iş hayatındaki sorunlarıyla başa çıkacak, kariyerlerinin gelişiminde yardımcı olacak eğitim ve destekler vereceğiz." şeklinde konuştu.

Tekin başkanlığındaki yeni yönetimde, Hakan Bozgeyik teşkilatlanma koordinatörlüğüne, Ahmet Kendirci mali işler kaynak geliştirme koordinatörlüğüne, Mehmet Tiryaki idari ve hukuki işlemler koordinatörlüğüne,  Sertaç Koska medya iletişim koordinatörlüğüne, Hacer İktu kadın ve aile koordinatörlüğüne, İbrahim Uyan çalışan gençlik koordinatörlüğüne,  İbrahim Ararat lise koordinatörlüğüne, İsa Tabur spor koordinatörlüğüne, Halil Deştiler ortaokul koordinatörlüğüne getirilirken eğitim koordinatörü Yaşar Ekin, üniversite koordinatörü Lokman Öztürk, elektronik raporlama koordinatörü Turgut Sönmez oldu.

Gaziantep Haberleri

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2