Haber27 / Gaziantep Haber

Gaziantep’te habercilik adına Haber27 olarak bir başarı arzusu ile yola çıktık.

Haber27 / Gaziantep Haber

Gaziantep’te habercilik adına Haber27 olarak bir başarı arzusu ile yola çıktık. Elbet amaçlar arasında bir ekonomik kaygı da vardı ama asıl amaçlar çok daha farklıydı. Büyük hedefler vardı. Toplumun kanayan yaralarına el atmak bunların başında geliyordu. Birilerinin karşısında durarak muhalefet ederek değil, sorunlara çözüm arayarak mücadele etmekti amaç. Bu kaygıyla yola çıktık ve başaracağımıza inanıyoruz.

Öncelikle Gaziantep’te habercilik adına doğru ve tarafsız haber yapmak ilkemiz. Her yönden gelen sese kulak vermek. Ama doğrunun yanında olmak gayemiz. Gaziantep gibi metropol bir şehirde bu işi yapmak ayrı bir gurur bizim için.

Haber27 olarak en iyi hizmeti sunabilmek adına işin temelinde iyi başlamak gerektiğini düşünerek altyapı ve yazılım olarak en iyi sistemi kullanmaya çalıştık. Görsel sadelik. Kolay okunabilir sayfalar. Hızlı bir içerik. Kolay kullanım. İlgili haberlere kolay ulaşım. Sade ve özgün bir içerik. Firma rehberi ve seri ilanlar gibi ücretsiz hizmetler. Halkın haber göndermesine olanak sağlayan haber gönder sistemi, özel röportajlar, biyografiler gibi daha birçok materyalle en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Kısa sürede Haber27 / Gaziantep Haber olarak, Gaziantep’te habercilik adına zirvede olmayı hedefliyor ve buna inanıyoruz.

Haber27 / Gaziantep Haber (www.hbr27.net)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2