Hemoroid (Basur) Hastalığına Kesin Çözüm. Prof. Saraçoğlu Açıklıyor.

Her 10 kişiden 8'inde görülen bir hastalık olan Hemoroid küçük görülen ama sancısı büyük ciddi bir hastalıktır. Pfof. Saraçoğlu bu hastalığa doğal yollarla ve kesin çözümler sunuyor.

Hemoroid (Basur) Hastalığına Kesin Çözüm. Prof. Saraçoğlu Açıklıyor.

Her 10 kişiden 8'inde görülen bir hastalık olan Hemoroid küçük görülen ama sancısı büyük ciddi bir hastalıktır. Pfof. Saraçoğlu bu hastalığa doğal yollarla ve kesin çözümler sunuyor.

Eminim Hemoroid hastaları bununla ilgili doğal kür nasıl yapılır diye soracaklar. Hocamız bu kürün yanısıra olmaması gereken durumları da söyleyecek. Tedbirlerimiz neler ondan da bahsedecek.

Prof. Saraçoğlu: Hemoroid (Basur) şikayetleri de arttı. Hemoroid (Basur) şikayetleri artınca Anal Füsür de arttı. Yani ana fisür tam çıkış kısımda çatlak oluşmasıdır. Enfeksiyon kapıyor, iltihap yapıyor. Sonra da insanlar kıvranmaya başlıyor. O kadar çok şikayet eden var ki bu konuda... Anal Fisür durup dururken olmaz. Bunun bir numaralı tetikleyicisi şiddetli kabızlık çekmektir. Çıkıştaki deride yırtılmalar meydana geliyor. Dolayısıyla kanamalar oluyor. İltihap topluyor. Hasta bir süre sonra oturamaz hale bile geliyor. Çok sıkıntılı bir süreç başlıyor. Çünkü anal fisürü tedavi etmeniz çok zor. Bunun için krem kullanmak isteseniz uzun süre kremli ve temiz tutmanız mümkün değil. Biraz iyileşmeye başlasa tuvalete gittiğinizde yine açılma oluyor. Bir türlü iyileşmeye fırsat olmuyor. Bu Hemoroidden daha da kötü birşey. Hele hasta acı baharat yiyorsa onun acısı dayanılmaz hale geliyor.

Peki ne yapacağız. Hemoroid şikayetine karşı Çoban Çantası bitkisi. Eğer Hemoroidiniz varsa günde bir kez, bir ay boyunca bunun çayını yapacaksınız. Bir bardak kaynar suyun içerisine 5-6 gram (bir tutam) Çoban Çantası ilave edeceksiniz. Bunu 5 dakika kısık ateşte kaynatacaksınız. Daha sonra süzüp suyunu içeceksiniz. Allah'ın izniyle o Hemoroid geçer. Fakat Hemoroid (Basur) hastalarının çok dikkat etmesi gereken bir konu var. Acı baharat yememeleri gerekiyor. Bu Hemoroidi azdırır. Kabızlık Hemoroidin bir numaralı tetikleyicisidir. Kabız olmamaya gayret göstereceksiniz. Peki bunun için napacaksınız? Pirinçsiz zeytinyağlı pırasa... Öğle ve akşam yemeklerinden önce bir kase kadar bunu tüketin. Kabızlığı tetikleyen şeylerden biri de yemeğin üzerine hemen tatlı ve meyve tüketmektir. Yemeğin üzerine meyve ve tatlı tüketirseniz hem gaz yapar hem de hemeraidi azdırır. Çoban Çantası çayını içmeye başladığınızda hemeraidiniz yavaş yavaş birkaç gün içerisinde kaybolup gidecek ve rahatlayacaksınız. Bunu bir ay uygularsanız evelallah size bir daha ilişmez.

Bir de size bir önlem tavsiye ediyoruz. Hemoroid (Basur) şikayetiniz olmayabilir ama bu yakalanmayacağınız anlamına gelmez. Bunun önlemini almak için de mucize bitkilerden biri olan dereotu tüketin. Sağlıklı bir yaşam dileriz.

Haber27 / Gaziantep Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2