Fadıloğlu, Dev Adamlar İle Bir Araya Geldi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2019- 20 sezonunda Türkiye Basketbol Federasyonu yerel altyapı liglerinde mücadele edecek olan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımları sporcularıyla bir araya gelerek dev adamlar ve potanın perilerine moral verdi.

Fadıloğlu, Dev Adamlar İle Bir Araya Geldi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2019- 2020 sezonunda Türkiye Basketbol Federasyonu yerel altyapı liglerinde mücadele edecek olan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımları sporcularıyla bir araya gelerek dev adamlar ve potanın perilerine moral verdi. Yaz ve kış basketbol spor okullarında binlerce basketbolcuya eğitim veren Şehitkamil Belediyesi, başarılı çalışmalarının meyvesini müsabık takımlara kazandırdığı sporcuların her geçen gün yükselen performanslarıyla topluyor.

Şehitkamil Belediyesi, sadece 2019 yılında basketbol spor okullarında 2 bin 500'ü aşkın sporcuya eğitim verirken, 1128 sporcuyu lisanslı olarak Gaziantep ve Türk basketboluna kazandırmanın da gururunu yaşıyor. Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde erkekler ve kızlarda 11 farklı yaş grubunda parkeye çıkacak olan sporcularla bir araya gelen Başkan Fadıloğlu çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Gaziantep Haber

Haber 27

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3

banner2